Keira Knightley

Keira Knightley Is The Best

ИндексЗбИжЗИЙГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Кийра Найтли отрече да страда от анорексия

Go down 
АвторСъобщение
mo.rka
Сладко зло

Брой мнения : 155
Registration date : 24.10.2006

ПисанеЗаглавие: Кийра Найтли отрече да страда от анорексия   Нед Окт 29, 2006 4:28 am

Кийра Найтли, която в момента е в Париж заедно с Орландо Блум и Джони Деп за премиерата на Карибски пирати 2, успокои феновете си, че слабата й фигура не се дължи на заболяване, а на правилен хранителен режим.
Наскоро из медиите се появиха информации, че Кийра страда от анорексия и за това е толкова слаба.
Тя отрече слуховете, но обясни, че в семейството й има случаи на това заболяване и тя е напълно запозната с ужасяващите последици за здравето, които то причинява.

“Баба ми имаше анорексия, много от съученичките ми също си въобразяваха, че с отказването от храна ще станат елегантни”, разказва тя.

“Да подложиш организма си на подобно мъчение е изключително глупава постъпка. Знам, че и в Холивуд има актриси, които страдат от хранителни разстройства, но аз не съм сред тях.

Има достатъчно начини човек да се поддържа във форма със спорт и хранене, вместо с изтощително гладуване, което е опасно за живота”, завършва тя.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://keira-knightley.bbflash.net

Кийра Найтли отрече да страда от анорексия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Keira Knightley :: Кийра Найтли :: Новини и интервюта-
Идете на: