Keira Knightley

Keira Knightley Is The Best

ИндексЗбИжЗИЙГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Само ако има рай...

Go down 
АвторСъобщение
NeEd^a^LiFe
PoIsOn GiRl

Брой мнения : 37
Registration date : 10.03.2007

ПисанеЗаглавие: Само ако има рай...   Нед Сеп 09, 2007 3:23 pm

...ще съм там,близо..
За да стопля мислите,посивели от тъга..
Само ако има рай..
Ще крещя силно..
Не плачи за мене ти,а в сън ме превърни..

Здравейте..
Е това съм аз,едва ли ме знаете коя съм..Това в началото е песента на Графа-Ако има рай..Карах я по спомени за текста,тъй че ако нещо не е така,не ми се сърдете..Та,избрах я за начало на представянето ми,защото ужасно си мечтая да има рай..И вярвам в това,въпреки че понякога ми се струва ужасно детинско..А аз вече не съм дете..Ако бях,нямаше да страдам толкова и да се мъча..Да се върнем на темата за рая,а?...Да,както казах си мечтая за него..Мога ли да кажа,че наистина го има?Не знам..Ако вече бях разбрала,нямаше да пиша в тази темичка,която си е лично моя и не ви давам да ми я офлуудвате.
Аз съм импулсивна..нахална..много много злобна..често правя неща,които не искам,защото не мисля веднага,а след няколко секунди..Говоря несвързано..Лигава съм..
Огромна наивница съм...Вярвам на всички и на всичко,не мога да приема,че някой може да ме лъже..Случва се да мрънкам зад гърбовете на хората..Да викам на хората,на които държа..
Лесно се обиждам,защото не приемам лесно критики..Не съм добра в спорта,но ми се иска хората да си мислят,че съм...Спъната съм в краката,защото не мога да ходя нормално..А съм обула токчета,а съм се строполила насред центъра..
Ъм,имам криви крака и котешки очи..И освен това има случаи в които съм непоносима..
И..не мога да оценявам това,което имам..Винаги искам повече и повече,защото съм глупава и недорасла..
Живея,за да обичам..А все още не съм намерила любовта и няма да я намеря..Просто го предчувствам..Сякаш..не мога да обичам..А умирам да обичам..Искам да мога да прегърна някого,да го целуна и да му кажа:"Обичам те..ти си всичко за мен!"..А защо,мамка му,не мога?!
Но да минем нататък..
Обичам много неща..Но не основно някой човек,някое момче,за да бъдем точни...Обичам си компа и здравия метъл,който ме кара да се чувствам по-щастлива..Обичкам черни дрехи,гривни с шипове и потници..Както и гуменки с черепи,ленти за коса в тъмни цветове и до някаква степен си обичам новите дънки,щото са сини..Обожавам да си противореча и да се отварям на другите...Понякога ми е приятно да ме обиждат и след това да им се изсмея в лицето.Обичам да казвам:"Мерси" на грубите "комплименти".Обичам кучето си,което ми е най-верния приятел..Винаги ме изслушва и идва при мен да си я гушкам след тежките дни.Обичам кола и чипс..Мога да изкарам на това ядене с дни.Много обичам шоколад,направо съм пристрастена към него..Както и бонбони..Всякакви бонбони,умирам си за тях.Обичам да карам колело и косата ми да се вее.Чувствам се като птиче,излязло от клетката си.Обичам приятелите ми да са честни с мен,дори това,което ще ми кажат да е болезнено,защото според мен така се сближаваме повече.Обичам,когато хубаво момче ми каже,че съм хубава..Повишава ми самочувствието,което за мен е добре дошло.Обичам..обичам и да играя баскетбол,колкото и да не мога.Обичам да гледам футбол с бира в ръка,което също не ми се отдава.По-скоро не ми се дава от родителите..Бирата не е за мен..даже воубще..Обичам Левски,футболния отбор.Обичам и да гледам хубави комедий.Най-много обичам да съм навън с приятели.Но истински.Не такива,където само за момчета говорят.Не че имам против,ама ми е смахнато.Все пак не са дорасли..Обичам да се чувствам обичана и обичам да обичам..Защото любовта може да победи всичко.
Мразя..дам,пак са много неща..Мразя да ме лъжат в очите,да лицемерничат зад гърба ми и хора,които воубще не ме познават да ме обиждат.Ей на такива не мога да се изсмея в лицето..Не знам защо,просто знам,че съм ненормална...Такива хора мога да ги ударя с удоволствие,но не и да се хиля.А така се показвам уязвима за обидите им.Мразя се.Мразя се.Мразя и пъпеш..Много ми е сладък.Мразя и ягоди..Убиват ме..Мразя и да ми говорят,че съм висока и да ме подиграват за това.Мразя хората,които нямат никакви цели...Точно затова и мразя себе си.Мразя,кгоато някой ме зареже да го чакам 40 минути.Много мразя закъсненията,въпреки че аз постоянно закъснявам...Поредната причина да се мразя..Мразя непостоянството.Мразя,когато веднъж си на едно мнение,а в следващия момент на друго.Мразя и израза:"Мненията се променят!".Не,не се!Това си е чисто непостоянство...Но и аз съм такава,не мога да съдя никой..Мразя...момчетата в пубертета.Мразя да предценявам човека по външен вид и мразя да гледам момчетата само отвън.На всеки може да се случи да е грозен отвън,но да е най-добрия човек.Не всеки е роден красив.Мразя момичета,дето си менкат гаджетата на седмица,обаче на всяко казват,че го обичат.Мразя ги!

Живота е една голяма игра,нали?И ние никога няма да излезем печеливши от нея.Не знам защо.Предполагам,защото човешкия народ е слаб.Уязвим.Странен.Можете ли да обясните защо ме боли стомахът?Защо тялото ми има толкова много клетки?Защо сърцето ми пулсира усилено често?И още един въпрос..Защо хората слагат "нали" накрая на изречението?
Изпуснах се..Нали уж аз трябва да отговарям на вашите въпроси,а не вие на моите.И все пак..
Защо на света няма повече добро?Защо не всеки намира своята сродна душа?Нима не търси достатъчно усилено?
Сега се сетих и аз една друга песен,на която се възхищавам..Слави Трифонов-Жива рана..Мога да я слушам с часове и да плача,защото..защото ми се струва така истинска...А може би е просто илюзия,която аз съм си създала.
Сега за музиката,която харесвам..

Групички....Guns'n'roses,Evanescence,Bullet for my valentine,Nightwish,Mindless Self Indulgence,Simple Plan,H.I.M,Goo Goo Dolls,Nickelback..Ама аз не ги слушам усилено всичките.Даже на последните имам по 5 песни на кръст,обаче си ги въртя постоянно..Гледам да наблегна на качеството,ама на! не ми се отдава особено..
Изпълнители-певци и певици-Слави Трифонов слушам доста.Странно е,знам,просто има някои великолепни песни,Графа,Д2,ама старите дето са,защото с вокал Дидо не ме радФат.Аз си слушкам песнички,дето пее още Дичо.,Рики Мартин мъничко,Марая Кери,Гуен Стефани..
Песни..Тук вече ми е силната страна..
Goo Goo Dolls-Iris
Nickelback-Far away
Guns'n'roses-Don't cry
Linkin Park-Breaking the habit
Nightwish-Wish I had and angel
Mario-Let me love you
Evanescence-My Immortal,Bring me to life
Simple Plan-Welcome to my life
H.I.M-Rip out the wings of a butterfly
Миро и Анелия-Завинаги
И..абе няма да изброявам повече,че ще ви взема здравето с това моето представяне.Доста дългичко стана,а още не съм казала съществената част..

Значи,казвам се Вили.Да де,Виолета.Кръстена съм на баба ми.И..името е гот,харесва си ми до някаква степен.Преди го мразех.Съгласете се,че звучи малко бабешко.Ама карай,преживях го вече.И съм на 13.И съм голям философ,личи си по представянето ми.Родена съм на 25 януари и съм водолей.И зодията не си обичах преди.И сега я обичам пъГ.Чувствам се късметлийка с тая зодия.И пак...не знам защо.Просто..просто..абе отива ми =]..
И уча във френската..9 ФЕГ,София..И ко?Седми клас станах луда,за да вляза тука.И сега ще съм подготве в една от най-елитните гимназии на София.И кво?!Гъзария..Нищо няма да спечеля,че откачих в 7-ми клас,за да вляза там.И на!Успях.Сега ще си гледам сеира в 8-ми клас като не мога още две думи да кажа на френски..Дам,и така..
Какво да кажа друго?
Най-добрата ми приятелка се казва Симона.Дам,админката на форума,точно.И е най-свястния човек,който познавам.И много я обичам,адски много,щото е най-добрата приятелка,която човек може да има.И...още едни момичета си обичам.И те са суперски.И направо се чудя на късмета си да имам такива приятелки.Гушкам ви,момичета!
Ъм,да,забравих.
Много чета.Адски много.И не защото много ми се чете,просто книгите ме зарибяват.И чета фентъзи.Другото не ми понася.И.."Властелинът на пръстените" и "Хари Потър и.." се съзтезават за първото място.Двете ми най-любими книги...И след тях се нареждат останалите.
Май е това.

Доста дълго представяне стана.
Надявам се да има балами,които да го прочетат.
И най-важното,което искам да ви кажа..
Аз си ви обичкам.
Обичайте се и вие =]

Ако имате въпроси,с удоволствие ще ви отговоря.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Елизабет Бенет

Брой мнения : 72
Registration date : 24.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Само ако има рай...   Чет Сеп 27, 2007 3:42 am

Ами,Вил,малко ме мързи да го чета цялото(вярвам,че ще ме разбереш),но аз си те познавам...Такам,ще се постарая да задам някакъв необикновен въпрос,който да не си написала горе...Ам,нали си ловкаше Драко,я сега изброй няколко черти на Том,които смяташ за силни...Хах!
NeEd^a^LiFe
PoIsOn GiRl

Брой мнения : 37
Registration date : 10.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Само ако има рай...   Чет Окт 04, 2007 10:00 am

Разбирам те.Представянето стана доста голямо,просто не обичам да ми задават въпроси от типа на:"Каква музика слушаш" и "Обичаш ли шоколад?"
Ъхъм,воубще не им се радвам ^^

А сега за Томи..
1.Много е чаровен,такъв миличък,с тази руса косица и тези очички.Сладурче е.А като Драко с по-злобно изражение е невероятно сладъъъък
2.Гледала съм го в няколко филми и мога да кажа,че доста добре си играе ролите.В "Ана и краля" е едно малко детенце и трябва да е супер мил,обаче се справя.В "Хари Потър и.." трябва да е злобен,но и тамс е справя.Отличен еее (:

И май е товааа ^^
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Само ако има рай...   

Само ако има рай...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1